02/81 55 340

Медицински център "Свети Пантелеймон"

Медицински сестри с общ профил

Основни изисквания:

∙ Средно специално, полувисше или висше медицинско образование;
∙ Минимум 1 година опит в болнично лечебно заведение;
∙ Опит при работа с компютър (MS Office, имейл, скайп);
∙ Опит при работа с офис техника (принтер, скенер и др.);
∙ Склонност за работа със специфични софтуерни програми;
∙ За предпочитане опит при работа с документи на НЗОК.

Описание на задълженията:

∙ Дезинфекция, стерилизация /суха и автоклав/ – асептика и антисептика;
∙ Извършва всички видове медицински манипулации, назначени от лекар: венозни, мускулни и подкожни и нжекции, венозни инфузии, вземане на материали за микробиологично изследване – гърлен, носен, ушен, очен и други секрети;
∙ Взема биологичен материал за изследвания при необходимост;
∙ Умения и познания за поставяне и сваляне на данни от ЕКГ холтер и холтер за кръвно налягане;
∙ Писане и описване на болнични листове;
∙ Отчетност на документи и складови наличности;
∙ Асистиране при велоергометрия и ехокардиография и други лекарски манипулации.

Ние Ви предлагаме:

∙ Работа на смени по 6 и 12 часа на база 8-часов работен ден (без нощни смени);
∙ Възможност за професионално обучение и развитие;
∙ Работа в динамична и стимулираща работна среда;
∙ Мотивиращо заплащане.

Изпратете своята актуална автобиография на e-mail: hrmc@medicinabg.com

Кандидатствай по обявата